Targi Ślubne Częstochowa 2023

Targi Ślubne Częstochowa 2023 W dniu 29 stycznia 2023r. spotkaliśmy się z Wami na częstochowskich targach ślubnych w Hali Sportowej Częstochowa mieszczącej się na ulicy Żużlowej 4. Miło wspominamy ten czas, podczas którego mogliśmy spotkać się z wszystkimi narzeczonymi szukającymi kompleksowej usługi filmowania ślubu, wesela oraz filmowania dronem. Dziękujemy za każdą nawiązaną rozmowę i zapraszamy […]

Dron na weselu – czy warto go mieć?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Uwiecznienie pięknych chwil pary młodej jest wielkim wyzwaniem dla każdego kamerzysty i fotografa. Pomocny w tym zadaniu jest niewątpliwie dron, który pozwala na piękne ujęcie z powietrza. Nasz sprzęt zapewni państwu doskonałe ujęcia w jakości 4k, co w połączeniu z profesjonalnym montażem daje wspaniały efekt wizualny.

Inspekcja nieruchomości dronem

Zalegający na dachach śnieg, mocne wichury i anomalie pogodowe oraz po prostu upływający czas źle wpływają na stan techniczny budynków. Uszkodzenia w nieruchomościach są nieuniknione, a wiele z nich jest trudno wykrywalnych (a nawet niemożliwych do wykrycia) z poziomu gruntu. Wejście na dach oprócz czasu wymaga doświadczenia, odpowiednich umiejętności, uprawnień i sprzętu zabezpieczającego, aby uniknąć groźnych dla zdrowia i życia sytuacji. Na szczęście jest do tego idealne rozwiązanie, dzięki któremu szybko można wykonać inspekcję stanu technicznego trudno dostępnych miejsc.

Wolne terminy!

Planujesz uroczystość w tym roku i szukasz wspaniałej pamiątki? Pragnę poinformować, że są dostępne wolne terminy na ujęcia z drona czy filmowanie. Skontaktuj się już dziś!